ETP

Öppettider
Mån-Tors: 08:00–16.30
Fre: 08:00–14.00
Lunchstängt: 12.00–13.00

Besöksadress
ETP Kraftelektronik AB
Järnringen 15
433 30 Partille (Sverige)

Postadress
ETP Kraftelektronik AB
Järnringen 15
433 30 Partille (Sverige)

Kontaktuppgifter
Telefon: +46(0)31-797 09 00
E-mail: power@etpab.se

Följ oss på Facebook

Följ oss på Linkedin

Christer Sigurd

VD/CEO

Mobil: +46(0)31-797 09 02
Mail: christer@etpab.se

Johan Skoglund

Sales manager

Mobil: +46(0)31-797 09 01
Mail: johan@etpab.se

Ellen Braun

Business developer and HR

Mobil: +46(0)31-797 09 12
Mail: ellen@etpab.se

Daniel Larsson

Production & technical support manager

Tel: +46(0)31-797 09 13
Mail: daniel@etpab.se

Tomas Lundgren

Technician

Tel: +46(0)31-797 09 11
Mail: tomas@etpab.se

Andreas Andersson

Warehouse manager

Mobil: +46(0)31-797 09 04
Mail: andreas@etpab.se

Emil Westerlind

R&D manager

Mobil: +46(0)31-797 09 03
Mail: emil@etpab.se

Daniel Ahlsén

Electrical engineer, R&D

Tel: +46(0)31-797 09 14
Mail: daniel.a@etpab.se

David Norstedt

Project manager, Blue Pac

Mobil: +46(0)31-797 09 15
Mail: david@etpab.se

Helen Häggsjö

Financial administrator

Mobil: +46(0)31-797 09 00
Mail: ekonomi@etpab.se